buisneswomen

Wszystko, co dotyczy funkcjonowania naszej parafii. Uwagi, propozycji, recenzje (oczywiście pochwalne) kazań, a także zwykłe pogaduchy

buisneswomen

Postprzez Teresa on 23 Wrz 2009 12:32

To, o czym na FF pisze Tomasz Terlikowski jest absolutnym skandalem i okrywa hańbą polski wymiar sprawiedliwośći!


"Sąd w Katowicach nawiązał do najlepszych komunistycznych wzorców skazując ks. Martka Gancarczyka i "Gościa Niedzielnego" na zapłatę 30 tysięcy i wydrukowanie przeprosin. I to tylko dlatego, że katolicki tygodnik zdecydował się nazwać po imieniu to, co chciała zrobić ze swoim dzieckiem Alicja Tysiąc.
Ostatnie takie wyroki wydawały polskie sądy za głębokiej komuny. Wtedy (oczywiście możemy mówić o pewnym postępie) skazywano duchownych i świeckich nazywających aborcję morderstwem na więzienie, teraz tylko na przeprosiny i odszkodowanie. Ale istota wyroku pozostaje taka sama. Sąd zdecydował się zakazać mówienia prawdy o tym, czym jest aborcja, zdecydował się na uznanie, że rozszarpanie dziecka na strzępy jest zabiegiem, a zarodek nie jest człowiekiem, który wart by był ochrony. Ta decyzja oznacza także koniec wolności słowa w Polsce. Od teraz za mówienie prawdy o tym, czym jest aborcja i o tym, kim są kobiety (ale także lekarze czy mężczyźni), którzy na zabicie swojego dziecka się zdecydowali – może zostać ukarane.
Ale nie oszukujcie się drodzy zwolennicy zabijania nienarodzonych. Ta prawda i tak wychodzi na jaw. USG i współczesna genetyka odbiera wam broń z rąk, i dlatego, by gloryfikować brutalne mordy na dzieciach musicie uciekać się do sądów (którym nie ma co ukrywać ta decyzja przynosi wstyd), które mają karać uczciwych ludzi grzywnami i wymuszać na nich sprzeczna z ich sumieniem przeprosiny.
Nie wiem, co zrobi teraz "Gość Niedzielny", ale wiem, co zrobię ja. Szanowni prawnicy Pani Tysiąc spieszę Was poinformować, że ja także uważam, że robienia kasy na tym, że nie pozwolono komuś zabić własnego dziecka jest obrzydliwe moralnie. I ja także uważam, że aborcja jest zamordowaniem człowieka, a ktoś kto robi na tym kasę niczym szczególnie istotnym nie różni się od nazistów. I dotyczy to nie tylko pani Alicji Tysiąc, ale i jej adwokatów, którzy zgrabnie wpisali się w tradycję nazistowskich i komunistycznych prawników, których celem nie była obrona prawa, ale wykluczanie pewnych grup ludzi z przestrzeni ochrony prawnej, a nawet odbieranie im praw ludzkich. Walcząc o kasę dla kobiety, która zarabia na tym, że nie pozwolono jej zabić swojego dziecka – robicie bowiem dokładnie to.
I szczerze mówiąc możecie mi nawet wytoczyć proces. Są bowiem takie momenty, kiedy prawda jest ważniejsza od świętego spokoju. Nie ukrywam, że mam nadzieję, że podobne deklaracje odnoszące się do Alicji Tysiąc i ks. Marka Gancarczyka złożą także inni ludzie. I niech sądy sądzą nas wszystkich!'
Stolico Mądrości - módl się za nami!
Teresa
 
Postów: 252
Dołączenie: 19 Mar 2008 12:43

Powróć do Parafia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron