zupka na zabawę halloweenową

Wszystko, co dotyczy funkcjonowania naszej parafii. Uwagi, propozycji, recenzje (oczywiście pochwalne) kazań, a także zwykłe pogaduchy

zupka na zabawę halloweenową

Postprzez Marco on 21 Paź 2009 11:00

W ziołowych „zupach” przygotowanych z ciał zabitych w wyniku aborcji dzieci specjalizuje się restauracja w chińskim mieście Canton w prowincji Guangdong. Lokal zachęca klientów do konsumpcji, twierdząc, że "potrawa" poprawia ogólny stan zdrowia, a zwłaszcza zwiększa popęd seksualny.

Zanim ta szokująca wiadomość pojawiła się w prasie, przetoczyła się przez internet. Południowokoreański dziennik „Seoul Times” potwierdził te rewelacje wyjątkowo drastycznymi zdjęciami martwego dziecka przygotowywanego do posiłku.

Ciało dziecka odkaża się alkoholem i przyprawia ziołami. Przybliżona cena takiej „zupy” to 4 tysiące dolarów. Zjedzenie dzieci zabitych w późnej ciąży jest przy tym droższe od tych ze środkowego okresu życia płodowego.

Powód bestialstwa? Taka „zupa” ma poprawiać ogólny stan zdrowia a w szczególności wydajność seksualną. 62-letni konsument "potrawy" przyznał w rozmowie z koreańską gazetą, że jest stałym klientem restauracji, która ją serwuje. Potwierdził, że ziołowa „zupka” posiada właściwości, o których się mówi. Wskazując na swoją 19-letnią żonę oświadczył z dumą, że codziennie uprawia z nią seks.

Ten sam sześćdziesięciolatek zaprowadził reportera „Seoul Timesa” do restauracji, gdzie można zjeść taką „zupę”. Tym razem była przygotowana z dziewczynki zabitej w piątym miesiącu ciąży. Jej rodzice, mający już dwie dziewczynki, zdecydowali pozbyć się trzeciej.

W ubiegłym roku przeprowadzono w Chinach 13 milionów aborcji. Od lat 70-tych XX wieku Chiny konsekwentnie prowadzą tzw. politykę jednego dziecka, zakazującą posiadania więcej niż jednego potomka.

http://www.fronda.pl/news/czytaj/zupa_z ... a_potencje

http://theseoultimes.com/ST/?url=/ST/db ... p?idx=7333


Image
Przepis
Marco
 
Postów: 382
Dołączenie: 18 Sty 2008 19:37

Re: zupka na zabawę halloweenową

Postprzez wazi on 25 Paź 2009 16:25

I tak spełniają się w zasadzie słowa o.Pio który kiedyś powiedział: "Dzień, w którym ludzie, zatroskani o ekonomiczny rozwój, z powodu cielesnych defektów lub z powodu poświęcenia się dobrom materialnym, zagubią się w horrorze aborcji, będzie najstraszniejszym dniem ludzkości. Aborcja jest nie tylko zabójstwem, lecz również samobójstwem. Czy tym ludziom, których my widzimy na krawędzi popełnienia dwóch zbrodni chcemy pokazać naszą wiarę? Czy chcemy ich bronić? trzeba zrozumieć, że to samobójstwo ludzkiej rasy, jeśli spojrzymy rozsądnym wzrokiem, zobaczymy świat zaludniony starymi ludźmi i wyludniony z dzieci: wypalony jak pustynia..."
Tylko ze tutaj ludzi posunęli się o krok dalej. Stali się kanibalami...Zupełnie jak zwierzęta nie posiadające duszy...
wazi
 
Postów: 3
Dołączenie: 09 Paź 2009 17:52

Postprzez STOKROTKA on 02 Lis 2009 19:20

:(
Ostatnio edytowany przez STOKROTKA, 11 Lut 2011 13:39, edytowano w sumie 1 raz
STOKROTKA
 
Postów: 15
Dołączenie: 02 Cze 2008 19:24

Re: zupka na zabawę halloweenową

Postprzez Agnieszka on 03 Lis 2009 13:28

Słyszałam, że również Amway wykorzystuje zwłoki dzieci w procesie produkcji.
Agnieszka
 
Postów: 178
Dołączenie: 15 Sty 2008 16:54


Powróć do Parafia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron