mamy hosting dla strony parafialnej!

Wszystko, co dotyczy funkcjonowania naszej parafii. Uwagi, propozycji, recenzje (oczywiście pochwalne) kazań, a także zwykłe pogaduchy

mamy hosting dla strony parafialnej!

Postprzez ks.Jacek on 26 Lip 2010 14:00

Właśnie dostaliśmy i jak widzicie wszystko działa!
Okoliczności opiszę później, bo to budująca historia.

==================================================

Netia, na której serwerze jest nasza strona i forum przestaje świadczyć usługę 'hostingu'

Strona została założona na serwerze Netii, bo korzystamy/liśmy z dostępu do netu w tej firmie, a wtedy oferowała ona za darmo hosting stron www.

Wcześniej próbowałem założyć stronę na serwerze opoki. Niestety Opoka, podobnie jak wiele innych instytucji kościelnych, nie zauważa istnienia diecezji warszawsko-praskiej i opocznym koordynatorem dla naszej diecezji jest ksiądz z diecezji warszawskiej Marian Mikołajczyk, który traktuje naszą diecezję per noga. Chyba, że swoją też tak traktuje. Z ks.MM porozumiewałem się przez 3 (trzy) miesiące zarówno mailowo jak i telefonicznie, bez rezultatu, co spowodowało moją niechęć do zakładania strony na Opoce.

Z tego powodu powyższa prośba, bo jak widzę osoba opocznego koordynatora się nie zmieniła.

P.S. podaję publicznie personalia opocznego koordynatora, ponieważ napisałem mu, że tak zrobię, gdy nie opowiadał na moje interpelacje i na tę ostatnią też nie odpowiedział. O poziomie rozumienia internetu przez gościa świadczy, że przychodziły do mnie potwierdzenia przeczytania moich maili, a on twierdził, że maile do niego nie dochodziły. Miło, że wiele osób nie wie jak wyłączyć tę opcję a Outlooku ;-)
ks.Jacek

Dołączenie: 15 Sty 2008 20:01

Powróć do Parafia